Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Lubocheń - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Willa Lubocheń

Lubocheń,kujawsko-pomorskie

900 000 zł518 m² 1 737,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:41 346 m²

Oferta dla inwestora / Offer for investor House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą założenia dworsko-parkowego położonego w miejscowości Lubocheń, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

125 414 zł859 m² 146 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w centrum Świecia | 859m2 | 146 zł/m2 ***** tylko U nas Zbuduj dom dokładnie taki, jak chcesz - w centrum Świecia, bez kompromisów Szukasz miejsca, które daje Ci.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 200 m² 68,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna położona bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej ze Świecia do Tucholi nr 240. Media w drodze Przeznaczenie działki na cele zabudowy mieszkaniowej z usługami.

Szczegóły ogłoszenia

70 500 zł1 100 m² 64,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości banaś posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1100 m2 ,położoną w miejscowości Robakowo ,gmina Stolno. Dla działki zostały wydane.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Paparzyn

Paparzyn(Lubocheń + 23 km)

2 350 000 zł20 750 m² 113,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:20 750 m²

Szanowni Państwo, wyjątkowa propozycja, unikalna nieruchomość. Więc jeśli,: poszukujesz swojej przestrzeni do zamieszkania? Prowadzisz biznes i chcesz mieć wszystko w jednym miejscu? Już.

Szczegóły ogłoszenia

79 740 zł886 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 886 m | 700 m od plaży Jeziora Wielkiego Błądzimskiego | Błądzim, ul. Łąkowa (gm. Lniano) | 100 zł/m Na sprzedaż działka o powierzchni 886 m , położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Klamry

Klamry(Lubocheń + 17 km)

69 000 zł1 050 m² 65,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Klamry, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 1050 m2. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

145 500 zł1 026 m² 141,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko U nas! Na sprzedaż działka położona przy ulicy Strusiej w Chełmnie. Nieruchomość o powierzchni 1026 m2. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Michale

Michale(Lubocheń + 25 km)

770 000 zł138,59 m² 5 555,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Polecam dom W zabudowie szeregowej - 138,59 m Z garażem Lokalizacja: michale, blisko Grudziądza Typ: środkowy segment w zabudowie szeregowej Na sprzedaż oferujemy nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł149,63 m² 9 356,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:840 m²

Na sprzedaż przestronny, nowo wybudowany dom os. 800-lecia, świecie Przedstawiam ofertę nowoczesnego, umeblowanego domu mieszkalnego o powierzchni użytkowej 149,63 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

591 000 zł18 200 m² 32,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka ze stawem w Borach Tucholskich. Działka ma powierzchnię 18 200 m2, posiada regularny kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach około 64m x 295m. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Willa Lubocheń

Lubocheń,kujawsko-pomorskie

1 439 000 zł518 m² 2 777,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:41 346 m²

Oferta dla inwestora. House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą założenia dworsko-parkowego położonego w miejscowości Lubocheń, gmina Drzycim, powiat świecki.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij