Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Lubocheń

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Willa Lubocheń

Lubocheń,kujawsko-pomorskie

900 000 zł518 m² 1 737,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:41 346 m²

Oferta dla inwestora / Offer for investor House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą założenia dworsko-parkowego położonego w miejscowości Lubocheń, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Sztynwag

Sztynwag(Lubocheń + 24 km)

590 000 zł140 m² 4 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości Nowa Posesja prezentuje ofertę. Domu w stanie deweloperskim cisza, las i bliskość miasta. Na sprzedaż , przestronny dom o powierzchni ok. 100 m położony na.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł46 m² 5 217,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Słowackiego 2a, o powierzchni 46 m2 w bloku do remontu. Jasna sytuacja prawna, możliwa szybka sprzedaż. Dogodna, spokojna lokalizacja - blisko do licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Ogrodowa

Laskowice(Lubocheń + 7 km)

495 000 zł100 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 102 m²

Dom z budynkiem gospodarczym na przestronnej działce Laskowice Pomorskie. Cena: 495 000 zł Powierzchnia domu: 100 m Powierzchnia budynku gospodarczego: 120 m Powierzchnia działki: 2 102.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Starogród

Starogród(Lubocheń + 20 km)

520 000 zł105 m² 4 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Dom z klimatem i dużym zapleczem gospodarczym | Starogród k. Chełmna | 5800 m działki | taras | 105 m | spokojna okolica! Na sprzedaż dom jednorodzinny o nietuzinkowej bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Chełmno(Lubocheń + 16 km)

219 000 zł31,20 m² 7 019,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość położony w Chełmnie ul. Dominikańskiej. Lokal mieszkalny znajduje się na drugim piętrze. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna zabudowana Michale

Michale(Lubocheń + 25 km)

115 000 zł7 900 m² 14,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka 7900 m - Michale, gm. Dragacz Oferujemy działkę o numerze ewidencyjnym 74/2 i powierzchni 7900 m , położoną w spokojnej, zielonej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Gawroniec

Gawroniec(Lubocheń + 11 km)

579 000 zł36 600 m² 15,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży grunt niezabudowany o powierzchni 3,6614 ha (36 614 m ), położony w miejscowości Gawroniec (gmina Bukowiec, powiat świecki). Działka o numerze ewidencyjnym 75/1 stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Wętfie

Wętfie(Lubocheń + 10 km)

390 000 zł165 m² 2 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 561 m²

Pięknie położony duży dom (ok 165m2- 6 pokoi + poddasze do zagospodarowania) z widokiem na jezioro Dodatkowo na działce znajduje się Stodoła murowana o wymiarach 23 metry długa i 12.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Nowe Dobra

Nowe Dobra(Lubocheń + 14 km)

72 912 zł1 488 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Nowe Dobra, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 1488 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Cepno(Lubocheń + 23 km)

245 000 zł50,91 m² 4 812,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość położony w miejscowości Cepno, gmina Stolno, powiat chełmiński. Lokal mieszkalny znajduje się na parterze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Willa Lubocheń

Lubocheń,kujawsko-pomorskie

1 439 000 zł518 m² 2 777,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:41 346 m²

Oferta dla inwestora. House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą założenia dworsko-parkowego położonego w miejscowości Lubocheń, gmina Drzycim, powiat świecki.